Reference Armin Altmeyer

Domov » Referencie » Armin Altmeyer

Referencia

Armin Altmeyer
Püttlingen

Teraz sa cítime ako v päťhviezdičkovej wellness oáze. Sme doma, ale máme pocit, že sme stále na dovolenke.

Pretože to bola doba Corony. Hľadal som kvalitný výrobok za dobrú cenu. Mal som ponuky od miestnych konkurentov, ale nešiel som s nimi, pretože mi boli nesympatickí a ich správanie sa mi naozaj nepáčilo. Dostal som odporúčanie od brata a tak som oslovil firmu Macek a Syn.

Z pána Macka som mal hneď od začiatku dobrý pocit. Pomer cena/výkon bol správny a videl som aj materiály, ktoré pán Macek ponúka. Všetko to boli veľmi kvalitné, nie lacné materiály. A tak som sa nakoniec rozhodol ísť do Macka a Syna. Celý pôrod prebehol skutočne hladko a dostal som pekný bazén. Naozaj oceňujem protokoly o pripravenosti stavby, ktoré mi boli zaslané vopred, aby bolo zaistené, že všetko prebehlo hladko, keď montéri dorazili.

Teraz sa plníme ako v 5-hviezdičkovej wellness oáze, kde sa cítime veľmi príjemne. Sme doma, ale cítime sa ako na dovolenke.

Čo chcem ešte spomenúť, je komunikácia, poradenstvo, celkový dojem a že všetko prebehlo bez problémov a preto nie je potrebné sa báť objednať bazén vo firme Macek a Syn.

Armin Altmeyer
Püttlingen

MACEK a SYN s.r.o.