Bazénové schodisko

 

Schodisko je dôležitým a dominantným prvkom bazéna, preto je nutné zamyslieť sa nad správnym výberom. Schodisko môžete obohatiť o pohodlné lavice či masážne trysky a vytvoriť tak relaxačnú zónu. Nižšie nájdete našu ponuku bazénových schodíšť, vybrať si môžete od rohových schodov, ktoré šetria miesto v bazéne až po schodisko cez celú šírku bazéna. Veľkosť nášlapu schodu je 300 mm, veľkosť lavice je 450 mm. Výšku schodov navrhneme individuálne podľa hĺbky bazéna, aby bol vstup do bazéna bezpečný, jednoduchý a pohodlný.

Domov » Bazény » Bazénové schodisko

Cez celú šírku

Schody sú umiestnené po celej dĺžke kratšej steny bazéna. Môžete ich využiť pre pohodlný vstup do bazéna, relaxáciu i ako hrací kútik pre najmenších.

Cez celú šírku s lavicou

Elegantný a zákazníkmi najobľúbenejší typ bazénového schodišťa.​ Schodisko odporúčame pre bazény od dĺžky 3 metrov. Pre väčšie pohodlie a komfort je možné umiestnenie masážnych trysiek.

Hranaté vonkajšie

Plochy schodov môžete využiť na opaľovanie alebo odpočinok. Umiestenie schodov na vonkajšej strane bazéna zaistí, že celá plocha bazéna zostane k dispozícii na plávanie alebo iné aktivity.

Obdĺžnikové v rohu

Najmenší typ bazénového schodišťa, odporúčame skôr pre menšie bazény. Svojou veľkosťou šetrí miesto a vy tak môžete naplno využiť takmer celú plochu bazéna.

Hranaté

Efektné hranaté schodisko je navrhnuté tak, aby zaberalo minimálny priestor a zároveň umožňovalo pohodlný vstup do bazéna.

Hranaté s lavicou

K tomuto typu schodiska odporúčame zabudovať masážne trysky. Lavica potom bude skvelým miestom pre odpočinok a relaxáciu.

Románske

Moderný a skvelý dizajnový prvok, ktorý vášmu bazénu dodá eleganciu. V bazéne budete mať dostatok miesta vzhľadom k umiestneniu schodov v rohu bazéna.

Románske s lavicou

​Eleganciu Vášho bazéna podčiarkne pridanie masážnych trysiek. Z lavice tak vytvoríte skvelú relaxačnú zónu pre vás či hernú zónu pre vaše ratolesti.

Podľa vášho želania

Pre tých, ktorí si nevyberú, radi navrhneme atypické bazénové schodisko podľa ich požiadaviek a želania.

 

  • Všetky schody sú dodávané štandardne s protisklzovým povrchom!
  • Schodisko je možné doplniť madlami.
  • U menších rozmerov bazénov odporúčame schody umiestniť v rohu – úspora miesta, alebo volíme variantu vonkajšieho schodiska. Schody môžu byť dodané s ľubovoľným tvarom bazéna a umiestnené kdekoľvek po obvode bazéna.
  • Všetky schody sú vybavené výstužnými podperami, schody sa musia vždy podbetónova!
  • Na želanie zákazníka vyrábame i atypické schodištia.

Nakonfigurujte si svoj bazén

Pošlite nám nezáväzný dopyt na bazén

Nakonfigurujte si zakrytie bazénu

Pošlite nám nezáväzný dopyt na zakrytie bazénu