Automatické lamelové zakrytie AquaTop

 
Automatické lamelové zakrytie AquaTop je elegantne integrované do konštrukcie bazéna a spĺňa najvyššie nároky na estetiku. AquaTop ponúka najrozsiahlejšiu  ponuku lamiel na európskom trhu. Ponúka vysokú kvalitu, spĺňa vysoké bezpečnostné normy a je šetrné k životnému prostrediu.

Domov » Zakrytie bazénov » Automatické zakrytie lamiel

Kvalita

T&A vyrába výrobky šité na mieru a používa udržateľné a vysoko kvalitné suroviny a komponenty. Okrem toho je celý výrobný proces monitorovaný a kontrolovaný T&A, čo zaisťuje špičkový produkt s vysokou a stabilnou kvalitou. Výrobky T&A sú naviac efektívne a šetrné k životnému prostrediu.

Úspora energie

Lamelové zakrytie zaisťuje vyššiu teplotu vody v bazéne, pretože sú minimalizované tepelné straty spôsobené vyparovaním. Okrem toho je bazén v priebehu dňa mierne zahrievaný slnečným žiarením prestupujúcim do vody cez kryt. Tento efekt je tým väčší, čím tmavšie zakrytie si vyberiete.

Bezpečnosť a záruka

Lamelové zakrytie AquaTop ponúka zvýšenú bezpečnosť pre celú rodinu. Bezpečnostné prvky si môžete navoliť vy sami použitím prídavných zámkov a podporných madiel. Zakrytie spĺňa všetky európske bezpečnostné normy. Poskytujeme 3 ročnú záruku a produkt inštaluje a udržiava vždy preškolený tím profesionálov.

Technika

Lamelové zakrytie používa kvalitatívny systém, ktorý je vhodný tak pre súkromné menšie bazény, ako aj pre väčšie verejné bazény. Všetko je navrhnuté tak, aby predstavovalo jednoduché technické ovládanie, ako sú:

 • Mechanizmus z vysoko kvalitnej nerezovej ocele AISI 316L
 • Elektrický pohon 24V alebo hydraulický motor
 • Užívateľsky prívetivé ovládanie roliet s LCD obrazovkou
 • Servisný režim
 • Diaľkové ovládanie

Profil lamiel

Lamelové zakrytie ponúka dva rôzne typy lamiel, menovite štandardný profil 60x14mm s 3 uzavretými vzduchovými komorami a prémiový profil 67,5×16,5mm s 4 uzavretými vzduchovými komorami. Štandardný profil je k dispozícii v PVC a PC, širší profil existule len vo verzii z polykarbonátu.

Výberom až z deviatich dostupných farieb sa kryt dokonale integruje do prostredia Vašej záhrady.

Izolačné hodnoty a životnosť

Lamelové zakrytie je odolnejšie voči UV žiareniu, čo vedie k zvýšenej životnosti lamiel. Polykarbonátová lamela je oveľa viac odolná než lamely z PVC, pretože pevnosť steny profilu priamo súvisí s jeho trvanlivosťou. Izolačné hodnoty, ktoré určujú do značnej miery aj tvarovú tuhosť a rázovú pevnosť sú:

 • Štandardný profil 60x14mm : U = 4,55W/m²K
 • Prémiový profil 67,5×16,5 mm : U = 3,80W/m²K

Odolnosť voči nárazu

Polykarbonátové lamely sú omnoho odolnejšie voči nárazu než lamely z PVC. Všetky lamely sú testované vo Švajčiarsku, kde sa skúšajú na nárazovú odolnosť proti krupobitiu. Polykarbonátové lamely AquaTop spĺňajú až 100% odolnosť voči krupobitiu s až 30 mm.

W

Duté alebo pevné lamely?

Lamely sú profily s uzavretými vzduchovými komorami. Výsledkom je vyšší vztlak v porovnaní s pevnými profilmi. Čo sa týka izolačných vlastností, duté i pevné lamely sú na rovnakej úrovni. Ak sa však rozhodnete pre dutú lamelu, budete mať možnosť vybrať si solárnu verziu, ktorú u pevných lamiel nenájdete.

Tesnenie

Všetky lamely sú utesnené koncovými krytmi, ktoré sú prilepené alebo zvarené ultrazvukom. V prípade zvarovaných uzáverov sa používajú rozširujúce diely v rôznych veľkostiach pre kompenzáciu rozdielov v šírke bazéna.

PVC profily

White

Beige

Blue

Grey

Transparent

Solar

PC profily

Alu look

Transparent

Solar

Anti Algae Alu look

Anti Algae Solar

Výhody Premium Clean profilu

 • Minimálny rast rias vďaka blokovaniu slnečného svetla
 • Zvýšenie vztlaku o 25%
 • Zvýšenie bezpečnosti
 • Pre nové zakrytie i výmenu opotrebeného

Elegantné línie

Integrácia automatického zakrytia je možná vďaka začleneniu rolovacieho mechanizmu zakrývania do zadnej steny bazéna. Podlaha krycej jamy zlepšuje cirkuláciu vody a tým eliminuje usadzovanie nečistôt. Zakytie je uschované v kryte z PVC alebo laminátu.

Katalóg automatického lamelového zakrytia od spoločnosti T&A

Veľkosť 9,6MB, jazyk EN, formát PDF

Nakonfigurujte si lamelové zakrytie

Pošlite nám nezáväzný dopyt na lamelové zakrytie

Nakonfigurujte si svoj bazén

Pošlite nám nezáväzný dopyt na bazén