Domov » Posuvné zastrešenie Alukov

Posuvné zastrešenie

Alukov

Naša spoločnosť zastupuje kvalitného výrobcu bazénového zastrešenia, českú firmu Alukov,
ktorá má dlhoročnú tradíciu, skúsenosti a dodáva zastrešenie po celej Európe i mimo nej.

Zastrešenie je vyrobené vo vysokej kvalite, podrobené akostným testom, vyrobené s dôrazom na zosilnenú konštrukciu zastrešenia, spoľahlivý spôsob dotesnenia polykarbonátových dosiek, komplexný systém aretovania zastrešenia proti negatívnym účinkom vetra, možnosť plného uzamknutia – „detská poistka“, osvedčený systém plochých pochodzích pojazdových dráh KOMFORT a PROGRES a veľa ďalších výhod.

Ponúkame varianty zastrešenia od jednoduchých nízkych modelov až po celopochodzie zastrešenia. Zastrešenie je možné doplniť a rozšíriť širokou škálou doplnkov, zvoliť vhodnú farbu profilu a prispôsobiť dispozície tak, aby plne vyhovovalo Vaším požiadavkám.

PREČO POSUVNÉ ZASTREŠENIE OD ALUKOVU?

VARIABILITA A DLHODOBÝ SERVIS

Využite svoju terasu či bazén za každého počasia – otvorte v horúčavách, uzatvorte pred chladom a dažďom. Posuvné zastrešenie bazénu je vyrábané v niekoľkých variantách od jednoduchých nízkych modelov až po celopochodzie zastrešenia. Vzhľad zastrešenia vychádza z najnovších architektonických trendov. Nájdeme ideálne riešenie pre každú záhradu.

Vyžiadajte si nezáväznú ponuku

Typy posuvných zastrešení Alukov

Nízke

Ak nechcete narušiť vzhľad Vašej záhrady, ale pritom je pre Vás dôležitý komfort.

Stredné

Zlatá stredná cesta zahrnujúca vlastnosti ako nízkych, tak aj vysokých modelov zastrešenia.

Vysoké

HLAVNOU VÝHODOU VYSOKÝCH ZASTREŠENÍ BAZÉNOV JE VOĽNÝ POHYB V CELEJ PLOŠE PRIESTORU.

Typy posuvného zastrešenia Alukov

Nízke zastrešenia bazénov

Ak nechcete narušiť vzhľad Vašej záhrady, ale pritom je pre Vás dôležitý komfort plávania pod zastrešením bazéna, a to nezávisle na rozmaroch počasia, potom je tu pre Vás nízka rada zastrešení bazénov. Nízke zastrešenia bazénov dostatočne ochránia Váš bazén pred nepriazňou počasia, a pritom si môžete dopriať chvíľky športu a relaxácie v zakrytom bazéne

CORONA™ ELEGANT NEO™ RIVIERA
IMPERIA NEO OCEANIC LOW TERRA
VIVA™ CHAMPION AZURE FLAT COMPACT
 
AZURE ANGLE AZURE FLAT  

Stredne vysoké zastrešenia bazénov

Stredne vysoké zastrešenia bazénov v sebe zahŕňajú vlastnosti ako nízkych, tak vysokých modelov zastrešení. V podstate tak predstavujú zlatú strednú cestu. Stredné modely zastrešení bazénov šetrne zapadajú do konceptu záhrady, pritom dostatočne spĺňajú nároky klientov, ktorí hľadajú modely dostatočne vysoké, aby poskytli možnosť voľného pohybu v strednej časti zastrešení.

UNIVERSE NEO™ TROPEA NEO™ AZURE COMPACT
   
AZURE    

Vysoké zastrešenia bazénov

Vysoké zastrešenia bazénov poskytujú komfort voľného pohybu okolo zastrešeného bazéna a umožňujú tak vytvoriť u bazéna napríklad i príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Hlavnou výhodou modelovej rady vysokých zastrešení bazénov je voľný pohyb v celej ploche zastrešeného priestoru okolo bazéna. Kvalitný a rokmi overený systém umožňuje pohyb jednotlivých segmentov zastešení bazéna v oboch smeroch. Vznikne tak priestor chránený proti vetru, kde je možné vytvoriť a využiť miesto napríklad pre posedenie na záhradnom nábytku s rodinou a Vašími priateľmi. Vďaka vertikálym stenám sa vysoké zastrešenia bazénov stávajú naozaj priestorným prvkom vo Vašej záhrade.

LAGUNA NEO™ VISION OLYMPIC
OMEGA OCEANIC HIGH ORIENT
RAVENA VENEZIA STYLE

Katalóg zastrešení bazénov od spoločnosti Alukov na stiahnutie

Veľkosť 4.4 MB, jazyk CZ, formát PDF

Nakonfigurujte si svoj bazén

Pošlite nám nezáväzný dopyt na bazén

Nakonfigurujte si zakrytie bazénu

Pošlite nám nezáväzný dopyt na zakrytie bazénu

Ukážky našich realizácií Alukov