Nízke zastrešenie bazéna CHAMPION

 

MÚDRE RIEŠENIE STAROSTLIVOSTI O VÁŠ BAZÉN

Domov » Zakrytie bazénov » Posuvné zastřešení Alukov » Nízké zastřešení bazénu CHAMPION

Bazénové zastrešenie CHAMPION je vďaka svojmu dizajnovému spracovaniu vhodné do každej záhrady. Rafinovane kombinuje komfort, estetiku a príjemné užívateľské vlastnosti. Nízkou výškou necháva vyniknúť architektúre domu, okolitej záhrade aj samotnému bazénu. Prirodzene sa stane súčasťou vašej jednoduchej a zároveň profesionálnej starostlivosti o bazén​.

Teleskopické zastrešenie má stabilnú odľahčenú konštrukciu pre veľmi ľahký posun všetkých jeho častí. Priehľadné výplne umožňujú dokonalý výhľad do bazéna aj počas zatvorenej polohy. CHAMPION je dokonalý a tichý solitér vo vašej záhrade. Kvalitná a odolná farba profilov podčiarkne jeho celkový vzhľad.

 

PREČO CHAMPION

  • Rýchla a jednoduchá montáž
  • Zákazková výroba na mieru
  • Unikátní zastřešení s úzkou vodící kolejnicí
  • Dôvtipne a prakticky integrované madlo EASY MOVE
  • Zastrešenie konštrukčne navrhnuté ako platforma pre budúcu elektrifikáciu posunu segmentov inštalačnou sadou motorov ALUKOV LINE

 

Naše zastrešenie si môžete zaistiť proti nechcenému otvoreniu bezpečnostnou aretáciou. Zabezpečí zastrešenie pred náhlym prudkým vetrom v čase vašej neprítomnosti. Ovládanie je jednoduché a rýchle.

Pre dlhšiu neprítomnosť v bazéne odporúčame bezpečne uzavrieť zastrešenie uzamykateľnou aretáciou. Váš bazén je bezpečne uzavretý av bezpečí je ktokoľvek pred nechceným pádom do vody.

Integrované madlo EASY MOVE využijete pre manuálny posun segmentov zastrešenia. Madlo máte vždy po ruke. Stačí ho vybrať z držiaka, jednoduchým pohybom zaistiť do pätky a je pripravené na použitie.

 

Výrobné rady

  Šírka Dĺžka
Champion 30×80 do 4,25 m 6,33 m – 12,67 m
Champion 38×100 do 5,25 m 6,33 m – 12,67 m

Kompaktná polykarbonátová výplň 4 mm

Farba konštrukcie
   
Strieborná Antracit