Dozviete sa

Prečo si objednať bazén
už v zime?

Pretože v lete

sa môžete kúpať vo vlastnom…

Ak plánujete realizáciu bazénu a chcete si užiť leto s rodinou pri novom bazéne, je teraz ten správny čas na začiatok riešenia. V zime je dopyt po bazénoch prirodzene nižší. To znamená, že výhodou je väčšia časová flexibilita pre naplánovanie realizácie bazénu.

Určite nám dáte za pravdu, že po získaní vlastného bývania, vysnívaného auta, dovolenky alebo akejkoľvek väčšej investície predchádza starostlivé plánovanie, hľadanie informácií, zvažovanie. Nie inak je to aj pri stavbe bazénu, ktorý má dotvárať pohodu domova a byť miestom na relaxáciu celej rodiny v súkromí.

Preto sme presvedčení, že najlepšou voľbou je stretnúť sa so zákazníkom osobne, uistiť sa, že sme schopní splniť požiadavky, a hlavne poradiť s riešením priamo na mieru. Čas si na vás samozrejme vezme majiteľ firmy pán Macek, s ktorým preberiete vašu predstavu priamo na mieste stavby a ktorý vám poskytne cenné rady pri plánovaní stavby bazénu a pomôže navrhnúť najlepšie možné riešenie.

Až potom sa môže rozbehnúť kolotoč, do ktorého je zapojených nespočetné množstvo zamestnancov našej spoločnosti od rozpočtárov cez technikov až po samotných pracovníkov vo výrobe, kde sa váš sen začne stávať skutočnosťou.

Proces realizácie bazénu začína prípravou návrhu bazénu podľa vašich prianí a potrieb. Tento krok môže trvať aj niekoľko týždňov, aby bol zabezpečený maximálny súlad s vašimi očakávaniami. Po schválení návrhu pristupujeme k výrobe vášho bazénu podľa predom schválených plánov. Nasleduje fáza výkopu a potreba vyhotovenia základovej dosky. Po dokončení hlavnej konštrukcie bazénu prichádza na rad dodávka bazénu. Počas celého procesu spolupracujeme s odborníkmi, aby sme zabezpečili kvalitné a komplexné služby. Finálne uvedenie do prevádzky je kľúčovým krokom pre zabezpečenie dlhej životnosti a bezproblémového chodu.

Objednávka v zime vám prinesie rýchlejší a plynulejší priebeh celého procesu. Nemajte obavy z komplikácií – my sa postaráme o každý detail. Kontaktujte nás a dovoľte nám realizovať vaše bazénové sny!

A takto už vyzerá realizácia u zákazníka

Čo ponúkame

Špecializujeme sa na zakázkovú výrobu a montáž polypropylénových bazénov a zastrešení. Sme česká rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v odbore. Ponúkame širokú škálu bazénov rôznych veľkostí a tvarov, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby. S našou profesionálnou montážou a kvalitnými materiálmi si môžete byť istí, že váš bazén bude vysoko odolný a dlhodobo spoľahlivý.

Individuálny prístup

Schôdzka priamo na mieste realizácie stavby

Zakázková výroba

Bazén vyrobíme presne podľa vašich predstáv vrátane montáže a servisu

Kompletná cenová ponuka

S technickým náčrtom bazénu vrátane prípravy na prípadné budúce zakrytie alebo zastrešenie

E-shop

Vlastný e-shop s širokým výberom bazénového príslušenstva a náhradných dielov

A veľa ďalšieho...

Čo hovoria naši zákazníci

„Inštalácia zastrešenia prebehla hladko. Predĺžili sme si kúpaciu sezónu a naše užívanie bazénu sa stalo luxusnejším.“

Ševčíkovi, Černá Voda

„5 rokov som odolával rodine, že zabudovaný bazén nezrealizujeme…. Presvedčila ma až veľmi dobrá referencia môjho suseda.“

Zákazník, Uherské Hradiště

Pozrite sa

Na priebeh jednej z našich realizácií

Informačný leták na stiahnutie

Veľkosť 0.8MB, jazyk CZ, formát PDF

Nakonfigurujte si svoj bazén

Pošlite nám nezáväzný dopyt na bazén

Nakonfigurujte si zakrytie bazénu

Pošlite nám nezáväzný dopyt na zakrytie bazénu