Referencia rodina Altmann

Domov » Referencie » Familie Altmann

Referencia

rodina Altmann
Niederwinkling, Bavorsko

Ruch verejného vonkajšieho bazéna neponúka možnosť relaxácie ako na dovolenke.

Pokojná a pohodová rodinná dovolenka je bohužiaľ s pribúdajúcim vekom detí stále drahšia, a preto dozrelo rozhodnutie postaviť si bazén a preniesť dovolenku a relaxáciu priamo a natrvalo na záhradu.

O firme Macek a Syn som sa dozvedel od známeho, ktorý si postavil prelivový bazén. Počas prvej návštevy bolo okamžite jasné, že chceme aj prelivový bazén. Spracovanie a celkový kvalitatívny dojem boli tiež úplne presvedčivé.

Na prvú žiadosť o cenovú ponuku bolo odpovedané rýchlo a podrobne a bola dohodnutá schôdzka u nás doma, kde boli prerokované všetky podrobnosti. Krátko potom sme mali pripravenú ponuku na podpis a boli sme presvedčení o pomere ceny a výkonu. Tiež schôdzka sa ukázala ako bezproblémová.

Dôvodov, prečo sme si vybrali spoločnosť Macek a Syn, bolo niekoľko. Po prvé, je to faktor flexibility. Každý bazén je vyrobený na mieru. Nechali sme napríklad vyrobiť lavicu, ktorá bola integrovaná do rohových schodov. Kvalita je dôležitá aj z hľadiska materiálov, pretože spoločnosť Macek a Syn používa v porovnaní s inými dodávateľmi hrubšie panely s hrúbkou steny 10 mm. Veľmi sa mi tiež páčila veľmi tichá konštrukcia prepadového kanála a kombinácia akumulačnej nádrže a technickej šachty. Len málo výrobcov ponúka toľko priestoru najmä pre bazénovú techniku.

Počas plánovania pre nás bola veľmi dôležitá neustála podpora pri otázkach. Podpora bola vždy veľmi dobrá. Otázky boli vždy zodpovedané veľmi rýchlo a počas výkopových a betonárskych prác sa vďaka podrobnej dokumentácii podarilo zabezpečiť, že všetky prípravné práce boli vykonané správne. Stavebná firma, ktorú som poveril prípravnými prácami, nikdy predtým s takouto formou bazéna nepracovala, ale mohla sa v tomto bode po celý čas spoľahnúť na aktívnu podporu pána Macka.

Dodávka prebehla veľmi dobre. Montéri boli veľmi priateľskí a ochotní. Priebeh dodania bol skvelý, dokonca aj skutočnosť, že sme mohli posunúť dodanie o 3 týždne kvôli neobvykle chladnému počasiu, bola dobrá. Od dodania až po odovzdanie išlo všetko skvele. Začalo to príchodom montérov na minútu presne, aby mohol byť bazén ešte v ten istý deň neskôr popoludní usadený, a skončilo to veľmi obsiahlou inštruktážou o technológii bazéna a odovzdaním.

Váš produkt nám priniesol celú porciu kvality života. Všetky priania a požiadavky, ktoré sme vyslovili počas plánovacej fázy, boli bezo zvyšku splnené. A aj teraz, po odovzdaní, sú nám pán Macek a jeho tím vždy k dispozícii s pomocou a radou, pokiaľ máme akékoľvek otázky ohľadom technológie alebo ideálneho nastavenia parametrov vody.

Všetkým potenciálnym zákazníkom by som rád odkázal, že spoločnosť Macek a Syn ponúka riešenia, ktoré iní dodávatelia nemajú..

rodina Altmann
Niederwinkling