Referencia rodina Schauber

Domov » Referencie » Rodina Schauber

Referencia

Rodina Schauber
Bavorsko

Osobný prístup pána Macka, správny pomer ceny a výkonu nás presvedčili a navyše ako jedna z mála firiem, dodávala bazény v čase korona krízy.

V priebehu úprav našej záhrady sa náš záhradný architekt obrátil na spoločnosť Macek a Syn so žiadosťou o cenovú ponuku na bazén. Pretože ponuka bola pre nás veľmi zaujímavá, prebehlo u nás na mieste osobné stretnutie s naším záhradným architektom a pánom Mackom, aby som sa s ním mohla osobne zoznámiť a on nám mohol ukázať a vysvetliť rôzne technické aspekty a materiály​.

Vybrali sme si spoločnosť Macek a Syn, pretože bola cenovo veľmi výhodná a bola jednou z mála spoločností, ktorá dokázala dodať bazény v prijateľných termínoch v čase Korona krízy.

Inštalácia bola celkom napínavá, pretože krátko pred termínom dodania bola v našej ulici zúžená cesta kvôli stavenisku a tesne predtým, než mohol byť bazén umiestnený na základovú dosku, musel byť betónový základ trochu rozšírený. Našťastie zamestnanci spoločnosti Macek a Syn vždy zachovali chladnú hlavu a nakoniec všetko dobre dopadlo.

Z nášho nového bazéna máme veľkú radosť a za pekného počasia ho využívame takmer každý deň. Výrazne zvýšil kvalitu života v našom domove – najmä v čase zákazu vychádzania a obmedzenia cestovania počas pandémie Korony. 

Môžeme sa kúpať, kedykoľvek sa nám zachce, a cítime sa vo vlastnej záhrade ako na dovolenke. 

rodina Schauber
Bavorsko

MACEK a SYN s.r.o.

Chcete s nami ušetriť?

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie – zľavy až 10% na bazény a zastrešenie!

Chcem sa dozvedieť viac